Üç Elmas Mühendislik Eskişehir Mitsubishi Klima Yetkili Servis Merkezi

Üç Elmas Mühendislik Eskişehir Mitsubishi klima yetkili servis merkezi olarak ısıtma, soğutma ve havalandırma konularında hizmet vermek üzere kurulmuş olup sektörel deneyimimiz ile bireysel ve kurumsal iklimlendirme çözümleri sunmaktayız.

Mitsubishi klima servisi merkezimiz Eskişehir, Odunpazarı, Tepebaşı, Sivrihisar, Çifteler, Seyitgazi, Alpu genelinde geniş servis ağı ve araç filosu, profesyonel ve uzman teknisyenleri, teknik altyapısı, güler yüzlü çağrı merkezi çalışanları ve yedek parça merkezi ile Mitsubishi klimalarınız için montaj, bakım, onarım-tamir hizmetleri sunarken yedek parça ve aksesuar satışı da yaparak sektörün en iyileri arasında yer almaktadır.

Kendini daima geliştiren ve büyümeye devam eden bir aile olan Üç Elmas Mühendislik Eskişehir Mitsubishi klima servis merkezimiz, uzman ve dinamik kadrosu ile klimalarınız için profesyonel destek sunmaktadır.

Üç Elmas Mühendislik Eskişehir Mitsubishi yetkili servis merkezimiz klima sektörünün sürekli geliştirilen ve yenilenen teknolojisini takip ederek mükemmel klima performansını, yüksek verimliliği ve enerji tasarrufunu devamlı kılmak amacıyla kaliteli iklimlendirme çözümlerini sizlere ulaştırmaktadır. %100 memnuniyetinizi sağlamak çalışma prensibimizdir.

mitsubishi klima yetkili servis merkezi

Vizyonumuz

 • Satış ve serviste sonuç odaklı hizmet vermek
 • Uluslararası standartlarda servis desteği sunmak
 • Sektörün gelişmesini sağlamak
 • Hızlı ve profesyonel çözüm üretmek
 • Müşteri memnuniyeti oluşturmak
 • Gelişime açık, modern bir anlayış benimsemek
 • Sektördeki en iyi isim olmak

Misyonumuz

 • Yüksek hizmet kalitesini standart kılmak
 • Müşterilerimizin beklentilerine uygun çalışmak
 • Teknoloji ile birlikte gelişmek
 • Teknik kadronun gelişimine destek olmak
 • Tüketici haklarını korumak
 • Güven duyulan bir marka olmak
 • Kaliteli yaşam ve konfor sağlamak
+
Bakım
+
Onarım
+
Yedek Parça ve Aksesuar Satışı
+
Montaj

Neden Biz?

Eskişehir Mitsubishi Klima Servis merkezlerinden Üç Elmas Mühendislik, %100 müşteri memnuniyeti ile iklimlendirmede lider.

Eskişehir'in Her Yerinde Servis

Odunpazarı, Tepebaşı, Sivrihisar, Çifteler, Seyitgazi, Alpu başta olmak üzere tüm ilçelerde Eskişehir Mitsubishi klima servisi.

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Arıza taleplerinin alınması ile servis sürecini başlatan, kısa sürede adresinize gelerek yerinde hizmet veren Eskişehir Mitsubishi klima servisi.

Ücretsiz Keşif - Güvenli Montaj

Mekanınıza en uygun klimanın ve montaj yerinin seçilmesi, çevreye zarar vermeden montaj sürecinin tamamlanması.

Klima Söküm Hizmeti

Yenisiyle değiştirilecek, taşınacak ya da kullanılmayacak Mitsubishi klimalar için kolay ve hızlı Eskişehir Mitsubishi klima servisi demontaj hizmeti.

Profesyonellik ve Deneyim

20 yılı aşan sektörel deneyim, kendini geliştiren, Mitsubishi teknolojisini takip eden Eskişehir Mitsubishi yetkili servis kadrosu.

Kaliteli Fiyat Politikası

Eskişehir Mitsubishi klima servisi bakım, onarım, montaj ile yedek parça aksesuar satışında kredi kartına taksit, bütçeye dost ücretlendirme.

Bakım Servisi

Mitsubishi klimalar için yıllarca aynı performansı sağlayacak, cihaza verim kazandıran yıllık periyodik bakım hizmetleri.

Mitsubishi Teknik Destek

Bakım, arıza, montaj taleplerinizi alan Eskişehir Mitsubishi yetkili servis çağrı merkezi çalışanları ve teknik hizmet sunan klima danışmanları.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, iletişim gücü kuvvetli, anlayışlı ve pratik çözümler üreten, güler yüzlü Mitsubishi klima servisi.

Zengin Yedek Parça ve Aksesuar

Bakımda ve onarımda %100 orijinal Mitsubishi klima yedek parçalarının kullanımı ve Eskişehir Mitsubishi yetkili servis satış hizmetleri.

Arıza Tamir - Onarım

Mitsubishi klimalar için kullanım ömrünü uzatacak, garantili, orijinal yedek parça kullanılarak yapılan arıza onarımları.

Bakım Sözleşmesi

Müşteri haklarını koruyan ve kullanıcı güvenliğini sağlayan, servis süreçlerini resmileştiren Eskişehir Mitsubishi klima servisi sözleşmesi.

Mitsubishi Yetkili Servis Hizmetlerinden Yararlanmak İçin Çağrı Merkezimizi Arayın. Bize Ulaşın

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome